تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی

کشور فرانسه از دیرباز مهد علم و هنر بوده است. از سویی تحصیلات رایگان و یا بسیار ارزان قیمت به نسبت کشورهای آنگولاساکسون، فرانسه را به مقصدی مطمئن و هدفی شایسته برای ادامه تحصیل بدل می کند. اما ما همواره شنیده ایم که زبان فرانسه، زبانی سخت و دشوار است و یادگیری آن بسیار زمانبر است. شاید بسیاری از ما دقیقا به همین علت عدم آشنایی با زبان فرانسه خود را از امکاناتی که این کشور برای تحصیلات رایگان و یا ارزان قیمت ارائه میکند محروم می‌پنداشتیم. اما شاید برای شما جالب باشد تا بدانید که امکان تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی و در محیطی چند ملیتی همچنان برای شما وجود دارد و موسسه آرتا دانش بین‌المللی می تواند راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه کند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آرتا تماس بگیرید و مقطع و رشته تحصیلی خود و میزان آشنایی تان با زبان انگلیسی را اعلام کنید. در وقت مشاوره حضوری که برای شما در نظر گرفته خواهد شد، شما را با دانشگاه ها و موسسات مورد نظر آشنا خواهیم کرد تا بتوانید با دیدی باز و روشن برای آینده خود تصمیم‌گیری کنید.

 

 

و خبر بهتر آنکه برخلاف تصور عموم، زبان فرانسه نه تنها زبان دشواری نیست، بلکه برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند، فراگیری اش بسیار آسان و لذت بخش خواهد بود. اگر تاکنون در زمینه تلاش کرده اید و ناموفق بوده اید نگران نباشید، شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از می توانید از بخش زبان آرتا دانش بین‌المللی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید و با بهترین مدرسین در این زمینه آشنا شوید. زبان فرانسه زبان عشق و هنر است و بی شک یادگیری اش برای تمام افرادی که علاقه مند فرهنگ، هنر و دانش هستند، گامی بلند در راستای نزدیک تر شدن به اهداف تحصیلی و علمی شان به شمار می رود.

 

تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی
تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی

 

تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی

آرتا دانش بین الملل

آرتا دانش بین الملل

Leave a Replay

آرتا دانش بین المللی

 

  • اطلاع رسانی در خصوص وضعیت دانشگاه های فرانسه و بلژیک،
  • ارائه مشاوره تحصیلی جهت ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های فرانسه و بلژیک،
  • اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فرانسه و بلژیک،

 

 

آخرین مطالب

تماس

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، بن بست ساوجی نیا (هشتم)، پلاک هشت، طبقه دوم --- ۸۸۵۱۲۳۸۹

اعزام دانشجو به فرانسه