موسسه زبان اتوال Etoile

موسسه زبان اتوال

Etoile
زندگی و یادگیری زبان فرانسه در پاریس

موسسه اتوال یک موسسه آموزش عالی خصوصی ست که به شماره ی 384/07-16 در وزارت آموزش ملی فرانسه به ثبت رسیده است. این موسسه، امروزه به عنوان مرجعی در آموزش عالی موسسات خصوصی به شمار می‌رود و  از سال 1971 در قلب پاریس، کلاس‌های متنوعی را برای زبان‌آموزان خارجی‌ ارائه می‌دهد. تخصص این مجموعه نه تنها در جنبه‌های مختلف آموزش که در خدماتی نظیر سرویس‌های اسکان یا سازمان‌دهی فعالیت‌های جانبی برای دانشجویان، محرز است. این فعالیت ها سبب گردیده تا این موسسه بتواند همکاری‌های نزدیکی‌ای با موسسات فرانسوی و بین‌المللی بزرگ داشته باشد.

برای زبان‌آموزی با هر هدفی، این موسسه برنامه‌ریزی ویژه‌ای دارد: برای گرفتن مدرک B2 یا  C1 و سپس تحصیل در دانشگاه، برای کسب ملیت فرانسوی یا مهاجرت به کانادا یا تکمیل زبان فرانسه به منظور پیشرفت‌های کاری. هدف زبان‌آموز هر چه که باشد، اتوال راه رسیدن به آن را هموار می‌سازد.

موسسه‌ای در مرکز پاریس

ساختمان تاریخی موسسه اتوال، در میان محله تاریخی سنت ژرمن دِپرِ در منطقه 7 پاریس و در محوطه‌ای زیبا و پر از گل قرار دارد. ساختمان دوم موسسه در میانه رزیدانس فیاپ ژان مونه ( منطقه 14) امکان اسکان و کلاس را در یک ساختمان فراهم آورده است که امتیازی ویژه به شمار می‌رود. هر دوی این ساختمان‌ها دسترسی بسیار خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی دارند.

موسسه اتوال براساس تجربیات طولانی اش امکانات متنوعی را در اختیار زبان‌آموزان می‌گذارد : بیش از 50  سال تجربه در امر آموزش زبان فرانسه به عنوان یک زبان خارجی، بیش از 15 سال تجربه در اسکان دادن زبان‌آموزان نزد خانواده‌های فرانسوی، 10 سال تجربه در برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه. اتوال با تیمی فعال و پر انرژی، خوش برخورد و صبور همراه با مدیریتی خلاق، در ارائه خدمات به دانشجویان همواره حاضر است.

نکات برجسته این موسسه
اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest