سوالات متداول

آیا برای مشاوره حضوری هزینه‌ای باید پرداخت کنم ؟

خیر، مشاوره حضوری در آرتا دانش با کمال احترام به متقاضیان و دانشجویان عزیز رایگان است. جهت رزرو وقت مشاوره حضوری به فرم را پر کنید.

برای ویزای تحصیلی کشور فرانسه با پذیرش از کالج زبان، چه سطحی باید زبان بدانم ؟

سفارت فرانسه در زمان مصاحبه از شما مدرک زبان نمی‌خواهد اما شما می‌بایست حداقل صد ساعت در ایران زبان فرانسه خوانده باشید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از مشاورین متخصص ما در زمینه آموزش زبان کمک بگیرید. جهت رزرو وقت مشاوره حضوری به فرم را پر کنید.

آیا آرتا دانش می‌تواند برای پذیرش دانشگاه یا کالج‌های دولتی و نیمه خصوصی و گرفتن خوابگاه به من کمک کند؟

بله، آرتا دانش در زمینه اخذ پذیرش و رزرو خوابگاه از کالج‌های دولتی و نیمه خصوصی می‌تواند به شما کمک کند. کافی‌ست در ساعات کاری دفتر تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر مشاوره حضوری اعلام کنید. مشاورین ما با صبر و حوصله پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.جهت رزرو وقت مشاوره حضوری به فرم را پر کنید.

آیا امکان دریافت ویزای تحصیلی کشور فرانسه با ثبت‌نام در دوره‌های زبان وجود دارد؟

بله، کشور فرانسه این امکان را برای افرادی که علاقه‌مند به ادامه تحصیل در این کشور باشند فراهم کرده است تا دانشجویان ابتدا با ثبت‌نام در کالج‌های زبان به سطح زبان مورد نیاز برای ادامه تحصیل در رشته دلخواه‌ رسیده و سپس در دانشگاه‌های رایگان کشور فرانسه به تحصیل مشغول شوند. برای اطلاعات بیشتر در ساعات کاری دفتر تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر مشاوره حضوری اعلام کنید. جهت رزرو وقت مشاوره حضوری به فرم را پر کنید.

آیا دانشگاه‌های فرانسه برای ادامه تحصیل رایگان هستند؟

بله، طبق آخرین اخبار تحصیل در کشور فرانسه به زبان فرانسه در دانشگاه‌های دولتی همچنان رایگان هستند. اما اگر به سطح زبان فرانسوی مورد نیاز برای ادامه تحصیل در رشته و مقطع دلخواه خود نرسیده‌اید، می‌توانید در دانشگاه‌های انگلیسی زبان که پولی هستن درخواست پذیرش دهید. برای اطلاعات بیشتر از این صفحه بازدید نمایید.

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest