Alliance Française de Rouen-Normandie

الیانس فرانسز روآن-نورماندی

L’Alliance Française de Rouen-Normandie

الیانس فرانسز نورماندی-روآن مهم‌ترین موسسه‌ی آموزش زبان فرانسه در این شهر به شمار می‌رود. این موسسه که در سال ۱۹۸۶ تاسیس شده، عضوی از شبکه ی بین المللی الیانس فرانسز در سراسر دنیاست که امروزه بیش از ۸۲۲ مرکز در ۱۳۲ کشور دنیا دارد. این شبکه‌ی بزرگ توسط بنیاد الیانس فرانسز رهبری می شود، بنیادی که به منفعت عام شهرت دارد. این موسسه که در قلب شهر روآن و در چند قدمی موزه‌ هنرهای زیبا قرار دارد در ساختمانی تاریخی- فرهنگی سالانه پذیرای بیش از ۹۵۰ دانشجو از ۹۰ ملیت مختلف است. این مرکز زبان صاحب نشان کیفیت آموزشی Qualité FLE بوده و همچنین برگزارکننده امتحانات بین‌المللی نظیر : DELF, DALF, TCF, DAEFLE می‌باشد.

کلاس زبان فرانسه عمومی

الیانس فرانسز نورماندی-روآن با بهره‌‌مندی از تیم اساتید حرفه‌ای با سال‌‌ها سابقه‌ درخشان در زمینه تدریس زبان فرانسه، به دانشجویان تمامی سطوح زبان از مبتدی تا پیشرفته خدمات آموزشی ارائه می‌کنند.

کلاس‌های زبان حرفه‌ای

این کلاس‌ها برای افرادی طراحی شده‌اند که مایلند دانش زبانی خود را برای حضور در بازار کار تقویت کنند و با دایره لغات مرتبط به رشته‌شان بیشتر آشنا شوند.

کلاس‌های زبان پیشرفته برای نگارش

الیانس روآن به زبان‌آموزانی که مایلند دانش زبانی خود را در زمینه نگارش تقویت و کامل کنند، برنامه آموزشی ویژه‌ای دارد.

تجربه زبان‌آموزی در این شهر، تجربه توامان زندگی در نزدیکی پاریس است اما در شهری آرام به دور از استرس و شلوغی شهرهای‌ بزرگ. روآن با پاریس تنها یک ساعت و نیم فاصله دارد. این نکته برای کسانی قابل توجه است که می خواهند آخر هفته های خوبی را در پاریس بگذرانند. از سوی دیگر، برنامه‌های فرهنگی الیانس فرانسز روآن و بازدید و گشت‌وگذار در مناطق تاریخی و فرهنگی، فرصت آشنایی با فرهنگ و زبان فرانسوی را برای زبان‌آموزان میسر می‌سازد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا